1 marca 59

Szklana zabudowa w małej łazience

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin


 

Efektowne wykończenie małej łazienki może być sporym problemem. Tutaj najważniejsze jest uzyskanie efektu optycznego powiększenia przestrzeni, aby w łazience nie czuć się zbyt klaustrofobicznie. Jednym ze sposobów jest zastosowanie szklanej zabudowy.

 

Małą łazienkę można optycznie powiększyć przede wszystkim przez zastosowanie bieli i innych jasnych odcieni. Poleca się również wykorzystanie dużych luster. Gdy chcesz zdecydować się na prysznic, w takim przypadku zamiast klasycznej kabiny prysznicowej z wysokim brodzikiem warto pomyśleć o nowocześniejszym rozwiązaniu – kabinie szklanej z niskim brodzikiem. Gdy chcesz mieć pewność, że będzie ona pasowała do małego wnętrza, takie zabudowy szklane warto powierzyć specjalistom w tej właśnie dziedzinie.

 

Firmy oferujące kabiny prysznicowe na wymiar są w stanie zaprojektować dla swoich klientów praktycznie każdego rodzaju konstrukcję pasującą nawet do najmniejszej łazienki. Może być to kabina wyposażona w jedną stała ścianę, może ona posiadać również skrzydła zamontowane na zawiasach, dlatego też wtedy można je łatwo otwierać i zamykać. Popularne są również kabiny typu walk-in, ale nie będzie można zrealizować ich w każdej małej łazience, ponieważ potrzebują one odpowiedniej przestrzeni.

 

Gdy jednak myślisz o tym, aby w łazience zamontować wannę, ale też jednocześnie chcesz od czasu do czasu skorzystać z prysznica, rozwiązaniem jest zakupienie specjalnego parawanu montowanego na krawędzi wanny – wykonany z szkła nie spowoduje optycznego zmniejszenia powierzchni, a przy tym również zabezpieczy łazienkę przed nadmiernym zachlapaniem. Parawan może być zamontowany na stałe albo składany zależnie od dostępnej powierzchni.

 

Oczywiście, szkło można wykorzystać też do wykonania półeczek czy zabudowy wnęk – takie przezroczyste miejsce do przechowywania także powiększy przestrzeń w niewielkiej łazience.

 

Jeżeli zależy ci na zakupieniu szklanej kabiny prysznicowej lub parawanu na wannę na wymiar, możesz znaleźć oferty już teraz przez internet. Warszawa jest jednym z miast, gdzie można znaleźć je bez problemu i zamówić dla siebie w dowolnej konfiguracji.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Kontakt


Main Office
Squas Design, Inc.
Tower 795 Folsom Ave, Beautiful Suite 600
San Francisco, CA 94107
P: (123) 456-7890
Email
email.name@example.com
We're on social networks