1 marca 59

Catering komunijny – uroczysty obiad bez trudu!

Dodano: 2016-05-15 Przez: admin


Rodzinne uroczystości, które zbierają wielu gości, zwykle są także dość czasochłonne w przygotowaniu. Dotyczy to głównie gotowania potraw, gdy przyjęcie ma odbyć się w domu. Jest jednak rozwiązanie – to usługi cateringowe.

 

Komunie, które zwykle odbywają się w maju, często przyprawiają o ból głowy rodziców. Ci, którzy zdążyli zarezerwować miejsca w lokalach, mogą spać spokojnie, ponieważ wszystkim zajmą się wtedy specjaliści, ale ci, którzy chcą urządzić uroczystość samodzielnie, często zastanawiają się, jak to wszystko zorganizować. Jeżeli nie przepadasz za gotowaniem lub nie chcesz spędzać całego dnia w kuchni, warto wybrać catering do domu. Dzisiaj taka usługa cieszy się coraz większym powodzeniem na różnego rodzaju uroczystości, w tym na Pierwszą Komunię Świętą.

 

Wystawne i smaczne potrawy z dostawą do domu

Gdy chcesz zdecydować się na skorzystanie z cateringu, masz do dyspozycji pełną gamę wyśmienitych potraw, które możesz zamówić. Mogą być to zarówno te najbardziej czasochłonne, czyli mięsa czy sałatki, jak i możesz zamówić wszystko, czyli pełen obiad razem z ziemniakami, frytkami, ryżem. Można też zamówić ciasta i inne desery. Menu firm cateringowych jest bardzo bogate, więc możesz dobrać dania tak, aby odpowiadały zarówno małym, jak i dorosłym gościom. Dania przyjeżdżają najczęściej na dekoracyjnych półmiskach, więc wystarczy tylko wyłożyć je na stole.

 

Zamów z wyprzedzeniem

Jeżeli chcesz zamówić catering komunijny, pamiętaj o tym, aby zawsze zrobić to z wyprzedzeniem. Szczególnie w okresie komunijnym zainteresowanie tego rodzaju usługami rośnie i może się okazać, że wybrana przez ciebie firma nie ma już wolnych miejsc. Oczywiście, gdy interesuje cię catering w Warszawie, masz ich bardzo dużo do wyboru, ale w mniejszych miejscowościach może być z tym już problem.

 

Cena usługi cateringowej zależna jest przede wszystkim od wybranego zestawu potraw oraz od liczby gości. Zazwyczaj za obiad dla 12 osób trzeba będzie zapłacić około 400-600 złotych zależnie od wybranej opcji. Cena może wydawać się wysoka, ale komfort jest jeszcze wyższy!

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Kontakt


Main Office
Squas Design, Inc.
Tower 795 Folsom Ave, Beautiful Suite 600
San Francisco, CA 94107
P: (123) 456-7890
Email
email.name@example.com
We're on social networks